שלום אורח   התחבר
Secure Shopping

ציוד הגנה

 

סקייטבורד וגם רולר בליידס הם ספורט מהנה מאד ומצוין לשמירה על כושר וסיבולת לב ריאה. אנשים רבים כולל ילדים, בני נוער ומבוגרים משתמשים בהם באופן יומיומי בגלל הנגישות הרבה שהם מציעים וגם כמובן בגלל הכיף הרב שהם מאפשרים. יחד עם זאת, על מנת לשמור על רכיבה בטוחה יש לשמור על מסר כללים בסיסיים והן להצטייד בציוד הגנה.

 

עם רולר בליידס או סקייטבורד ייתכנו סיטואציות מסוימות אשר יהיו מעבר לשליטתכם. יחד עם זאת, אין הדבר אומר שעדיין לא ניתן לשמור על כמה כללי בטיחות בסיסיים אשר לפחות יצמצמו את הסיכון לפגיעה גופנית למינימום האפשרי. לא בלתי סביר כי מדי פעם ופעם תפלו על הברכיים או על הידיים, אך ציוד הגנה ללא ספק ירכך את המכה בצורה משמעותית. בנוסף, גם התנגשות חזיתית באדם אחר או בעץ למשל גם עלולות לקרות, במיוחד ברגע שלא תצפו לכך, ולכן זוהי חובה והכרח לרכוש ציוד הגנה מתאים.

 

ציוד הגנה-קסדות

 

קסדה עבור רולר בליידס או סקייטבורד היא אולי ציוד ההגנה הכי חשוב במקרה זה. לעולם אל תרכבו ללא קסדה מהודקת היטב לראשכם, קסדה זאת עשויה להציל אתכם הרבה מצבים. יש לבדוק ולוודא כי הקסדה היא מאיכות טובה וכי היא מתאימה בצורה טובה לראשכם. קסדה גדולה מדי לא תהיה אפקטיבית מאחר ובסופו של דבר היא לא תעניק לכם את ההגנה והביטחון שאתם כה זקוקים לו. מצד שני, גם קסדות צמודות מדי אינן מומלצות ועלולות לגרום לחוסר נעימות.

 

ציוד הגנה-מגנים

 

גם אם הראש שלכם מכוסה,אין הדבר אומר כי אתם עדיין מכוסים מכל הכיוונים. למעשה עדיין כל הגוף שלכם חשוף בפני תקלות בלתי צפויות. לכן כדאי ואף מומלץ לרכוש מגנים לכל חלקי הגוף: עבור שורש כף היד, עבור המרפקים, ועבור הברכיים. ציוד זה לעיתים יכול לעשות את ההבדל בין יד שבורה לבין מכה קלה. הצטיידו מבעוד מעוד!

 

ציוד הגנה-לסיכום

 

רק רצינו להוסיף ולומר כי אין בכוונתנו להפחיד כאן אף אחד. בסופו של דבר רולר בליידס וגם סקייטבורד מהווים ספורט כיפי ומהנה במיוחד. כאשר שומרים על כללי הבטיחות הבסיסיים ומשתמשים בציוד הגנה ראוי אין לכם דבר לחשוש ממנו. זכרו-בטיחות פלוס זהירות שווים הנאה אפילו גדולה יותר.