Endlessroll

ברוכים הבאים לאתר Endlessroll

מרכז הרולרבליידס, סקייטבורד, קורקינט פעלולים וגלגיליות העדכניים ביותר :-)
כמו כן ניתן למצוא אביזרים וציוד משלים, כגון:
קסדות, מגיני ברכיים, מגיני מרפקים, הנעלה/הלבשה וחלקי חילוף.
התחייבות מלאה למחירים הזולים ביותר בארץ!


אודות החברה

אנדלסרול נולדה בשנת – 2005 ב"מדינת" תל אביב. הסיבה העיקרית שהקמנו את אנדלסרול היא בגלל שהיצע ההמוצרים בשוק הרולר היה זעום ורמת המקצועיות של אנשי המכירות ברשתות הספורט לא סיפקה מידע נכון לקהילת הרולרים שלנו, הייה רק מרכז אחד בארץ אי שם בהרצליה ששמו הוא קריזי רולר. קריזי רולר הייה מוכר יותר כמרכז האגרסיב של ישראל ורוב הפעילות שלהם ממוקדת במשטח ההחלקה שלהם "סקייט פארק" או רמפות (קפיצות, סלטות באוויר, סליידים, גרינדים, רילים…) כל אחד והגדרתו לנושא. וכן שם היה ניתן למצוא את כל הפתרונות שהיו דאז בארצנו הקטנטונת. למעט מרכז זה היה גם מחלקה של רולר-בליידס בחנות של רוזן ומינץ (אגב היום היא כבר לא קיימת מאז שנת- 2007),את המחלקה הזו ניהל נתי לקונישוק שבנה אסטרטגיה (של קידום הענף) יפה מאוד ביחד עם נציגות סלומון בארץ.ידענו שאפשר לעשות את זה טוב יותר מקצועי יותר ונכון יותר ואפילו לרכז את כל החברות והמידע בנקודה אחת. אז פשוט עשינו זאת. באותה התקופה גם Universkate התחילו את דרכם,כאשר ראינו את הפוטנציאל העצום אחד של השני החלטנו לשתף פעולה ולייצג ולקדם את המותג SEBA בארץ.

משם זה גדל מאוד מהר בשיתוף הדרכות ולימוד של טכניקה נכונה וכמו שהזקנים אומרים השאר כבר היסטוריה. אולי בהמשך נמלא אתכם בעוד קצת מספר ההיסטוריה שלנו כמובן אם זה יעניין אתכם.


מה בדיוק אנדלסרול מציע?

חלפים לרולר – באנדלסרול ניתן למצוא חלקי חילוף מקוריים לרוב החברות. ומה שלא ניתן להשיג אצלנו אז סביר להניח שלא תמצאו כלל אבל אנו נמצא לכם פתרון הולם לכל בעיה. באנדלסרול אפשר לקנות כל חלק וחלק בנפרד החל מחלקים מאוד קטנים כמו ניטים וברגים לאבזמים ועד לשרוול של מגף או אפילו גרב לחוד וגם מרכב.. כל היעלה בדעתכם.

מחירים הזולים בארץ

ריכוז כל ההיצע בנקודה אחת – באנדלסרול עובדים קשה בכדי להציע את המוצרים הרלוונטים בעבור מחליקי הרולרים ואו אלו שעוד לא מחליקים ורוצים להצטרף לעולמנו. בנוסף אנו מנסים לקצר את כל המתווכים בדרך כגון ספקים ואפילו יבואנים בדרך כלל ישירות מהיצרן בכדי לחסוך לכם את העלויות הסופיות ולהעניק לכם את המחיר הכי זול ולא רק בארץ אלה בעולם כולו. הרי כולנו היום נמצאים בעידן האינטרנט ולמרות שמאוד מומלץ למדוד לפני קניה, יש פיתוי גדול יותר לקנות באינטרנט כי יותר בדרך כלל זול יותר. אך לכאן אצלנו, אנו נעשה את מירב המאמצים ואנו נצליח לתת מחיר תחרותי לכולם ואפילו נוריד את רף המחירים מידי שנה כמו שעשינו עד עכשיו.

הגדלת ההיצע של החברות, והמוצרים- אנו עם היד כל הזמן על הדופק! משנה לשנה אנו מוסיפים עוד חברות לשוק הישראלי ומגדילים את מבחר החברות וההיצע בשוק. עוד חברות של גלגלים, עוד חברות של מסבים, מרכבים וכו'..

תחרויות

ארגון תחרויות- אנדלסרול פעילה מאד בקידום והקמת אירועים ותחרויות ומחפשים כל הזמן לתרום ולקדם ואף ליזום תחרויות, בין אם זה תחרויות בתוך בית הספר רולרסקול ובין זאת תחרות בין כל מחליקי האגרסיב בארץ או כל מחליקי הדאון היל או אפילו ספידסקייט וסלאלום אז אנחנו תמיד שם כדי לעזור ולהרים את הארוע.