סקייטבורד לילדים מתחילים

 

סקייטבורד לילדים מתחילים - המדריך המלא

ישנם מאות דגמים של סקייטבורד במספר רב של סוגים שונים ודרגות איכות שונות, לכן בחירת הסקייטבורד הטוב ביותר עבור ילדים מתחילים עשויה להיות משימה קשה ביותר. למזלכם, צוות EndlessRoll כאן כדי לעשות לכם סדר.

 

איזה סקייטבורד מתאים לילדים?

כאמור, ישנם סוגים רבים של סקייטבורד המתאימים למגוון ייעודים ולמשטחי רכיבה שונים. לדוגמא, סקייטבורד הפעלולים המתאים רק למשטחים חלקים לעומת הלונגבורד המתאים לרכיבות ארוכות ולמשטחים מחוספסים. עבור רוכבים מתחילים אנו ממליצים על סקייטבורד "All-round", שיוכל לתפקד היטב על פני מגוון משטחים. לפניכם רשימת הפרמטרים אליהם כדאי לשים לב לפני הקנייה:

·         מידות הקרש – ההמלצה הרווחת היא להתאים את מידות הקרש למידת הנעליים של הרוכב המיועד. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר תוכלו להיעזר בטבלאות הנמצאות באינטרנט או בבעל מקצוע מנוסה. באופן כללי קרשים רחבים יותר הם אידיאליים עבור מתחילים מאחר והם מספקים יציבות וביטחון הנחוצים לרכיבות הראשונות.

·         צירים – לסקייטבורד ישנם שני צירים המחברים בין הגלגלים לקרש. לציר שלושה מצבי גובה – LOW, MID, HI, בתור התחלה מומלץ לכוון את הציר למצב MID ולהמשיך בהתאם להתפתחות סגנון הרכישה שלכם.

·         גלגלים – מידת הגלגלים המומלצת עבור מתחילים היא בין 52 מילימטר ל-54 מילימטר, מה שיספק רכיבה על משטחים מגוונים ושליטה טובה בסקייטבורד.

 

טיפים לרכיבה על סקייטבורד לילדים

אין נוסחה או דרך אחת ויחידה ללמוד לרכב על סקייטבורד. ישנם כאלו אשר לומדים לבדם - מרוכבים מנוסים, סרטונים ברשת ועוד, ישנם כאלו המעדיפים מספר שיעורים אצל מורה רכיבה פרטי וישנם יחידי סגולה בעלי כישרון רכיבה טבעי ומולד. בכל מקרה, אנו ממליצים ללוות את הילד ברכיבות הראשונות, לצייד אותו בכל ציוד המיגון הנדרש – קסדה, מגני ברכיים ומגני מרפק, ולוודא כי הוא רוכב רק באזורים ייעודים ובטוחים. חשוב לזכור כי ההתחלה עשויה להיות קשה וכואבת, אך הפרס בהחלט שווה זאת.

 

איפה אפשר למצוא סקייטבורדים לילדים מתחילים?

עכשיו אחרי שהשתכנעתם שלילד שלכם מגיע להתחיל לרכב על סקייטבורד- השאלה הגדולה היא איפה ניתן למצוא כזה. למזלכם, התשובה ממש כאן לפניכם! באתר Endlessroll אנו מתמחים בשלל מוצרי הרכיבה, מסקייטבורדים לילדים מתחילים ועד לאופני רכיבה מקצועיים. תוכלו למצוא אצלנו גם אביזרים, ציוד משלים, חלקי חילוף ועוד. בקיצור- כל מה שדרוש לחווית הרכיבה האולטימטיבית- קיים אצלנו בחנות. רוצים לקנות ולא יודעים בדיוק מה? אין שום בעיה. דרך עמוד "צור קשר" תוכלו לשאול אותנו כל מה שתרצו ולהתייעץ- ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.