סקייטבורד למתחילים לבנות

 

סקייטבורד למתחילים לבנות ולנערות- למה כדאי?

לפני שנה הדהימה מומיג'י נישייה את העולם, כאשר הפכה לאלופה האולימפית הצעירה בהיסטוריה. היא עשתה זאת במקצה הרחוב ברכיבה על סקייטבורד, בזמן שהיא בת 13 בלבד. בזכייתה הוכיחה מומיג'י כי נשים לא רק יכולות לעלות על סקייטבורד, הן גם יכולות לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. מאיפה מתחילים? צוות EndlessRoll כאן כדי לעשות לכן סדר.

 

יתרונות רכיבה על סקייטבורד

רכיבה על סקייטבורד היא אינה רק תחביב מהנה, אלה גם טומנת בחובה מספר רב של יתרונות:

·         ערך ספורטיבי – למרות שסקייטבורד נתפס כמשחק ילדים, חשוב לזכור כי הרכיבה עליו היא ספורט לכל דבר ועניין. רכיבה על סקייטבורד מצריכה שימוש רב בשרירי הבטן, שמירה על שיווי משקל, סיבולת לב ריאה ועוד. שעת רכיבה היא שעה בה הגוף עובד קשה ושורף קלוריות רבות.

·          מציאת תחביב – רכיבה על סקייטבורד היא תחביב מעשיר, מגוון ומהנה. פיתוח של תחביבים מגיל צעיר מסייעת להרחיב את המעגל החברתי, להעמיק את הידע ולגלות לאילו תחומי חיים אנו עשויים להימשך.

·         כלי תחבורה – גם ספורט שורף קלוריות, גם תחביב ובנוסף – כלי תחבורה יעיל. הסקייטבורד הוא כלי תחבורה עירוני זריז, נוח ומהיר.

 

למה לשים לב בעת בחירת סקייטבורד למתחילים לבנות?

בחירת הסקייטבורד הראשון היא קריטית והיא עשויה לקבוע האם תהני מהרכיבה ותרצי להתמיד בה או לא. לפני הקנייה יש מספר דברים אליהם מומלץ לשים לב:

·         התאמה לרוכבת – יש לבצע התאמה של גודל הכלי, לגודל הפיזי של הרוכבת. רכישה של סקייטבורד גדול ומאסיבי מידי עשויה להיות שגוייה ולגרום לייאוש מצד הרוכבת הטרייה.

·         סוג הסקייטבורד – ישנם סוגים שונים של סקייטבורדים המיועדים למטרות שונות. נסי להבין מהם המטרות שלך ואיזה כלי יוכל לענות עליהם בצורה הטובה ביותר

·         סקייטבורד איכותי – טווח המחירים של סקייטבורד עשוי לנוע החל מ-300 ₪ ועד לכמה אלפי שקלים. אנו ממליצים שלא להתפשר ולרכוש כלי איכותי ואמין אשר יספק לכם רכיבה מהנה, בטוחה וחלקה.

 

חנות אונליין לסקייטבורדים? ממש כאן לפניכם!

מחפשים לרכוש סקייטבורד לילדות, ילדים, מבוגרות או מבוגרים? אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים! מגוון מוצרי רכיבה, אביזרים משלימים ועוד- וכל זה במחירים המשתלמים ביותר בשוק. אנחנו אוהבים רכיבה על כל צורותיה- ואנו שמחים לשתף אחרים בתשוקה שלנו לתחום. נשמח לייעץ לכם מה הסקייטבורד שהכי מתאים לכם ולבנותיכן ולעזור לכם בכל תהליך הרכישה- משלב הבחירה, דרך המשלוח וגם לאחרי הרכישה. כל בעיה- אנחנו פה בשבילכם. דפדפו בקטלוג הסקייטבורדים שלנו ופנו אלינו לכל שאלה שעלולה לצוץ לכם.