סקייטבורד לילדים מאיזה גיל

 

סקייטבורד לילדים- מאיזה גיל מתאים וכדאי?

רוכבי סקייטבורד מציפים את רחובות ישראל בכבישים, בפארקים ובטיילות, גם ברחבי הרשת קשה לפספס אותם, עם סרטוני פעלולים, סרטוני גלישה ועוד. לכן, זו בהחלט אפשרות שילדכם נחשף לתופעה ורוצה גם הוא לדעת לרכב על סקייטבורד. אבל מאיזה גיל כדאי להתחיל, איזה סקייטבורד מתאים למתחילים והיכן תמצאו מגוון רחב של סקייטבורדים במחירים משתלמים? כל התשובות בשורות הבאות.

 

בואו נדבר תכלס - מאיזה גיל רוכבים על סקייטבורד?

סקייטבורד לילדים- מאיזה גיל זה מתאים? התשובה לשאלה הזו היא דינאמית ועשויה להשתנות בהתאם לאופי שלכם כהורים ולאופי של הילד שלכם. יש לקחת בחשבון כי זהו ספורט מהיר ואינטנסיבי הדורש יכולת מפותחת של שיווי משקל וכי התחלת הרכיבה כרוכה לרוב בנפילות כואבות. באופן כללי מגיל חמש מערכת השרירים שלנו נחשבת למפותחת מספיק על מנת להצליח ולהתייצב כראוי על סקייטבורד ולכן זהו הגיל הקל ביותר בו מומלץ להתחיל לרכב. חשוב לזכור כי בגילאים אלו הילדים אינם אחראים מספיק ויש לדאוג כי הם רוכבים עם כל ציוד ההגנה הנדרש – קסדה, מגני ברכיים ומגיני מרפק, מגן שורש כף יד ובנוסף יש לוודא כי הם רוכבים אך ורק באזורים ייעודיים כמו פארקים או טיילות ולא באזורים מסוכנים כמו כביש וכדומה.

 

סקייטבורד למתחילים

ברכישה של סקייטבורד לילדים מתחילים יש לבצעה התאמה כמה שיותר טובה בין מידותיו של הילד למידותיו של הסקייטבורד. חשוב לשים לב לקרש עצמו, לצירים ולגודל הגלגלים, ובנוסף יש לשים לב לסוג הסקייטבורד ולשימושים להם הוא מיועד. איש מקצוע המבין בתחום יוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר לבחור בסקייטבורד האידיאלי עבורכם.

 

למי מתאים לרכב על סקייטבורד?

רכיבה על סקייטבורד היא אינה סתם תחביב רגיל, זוהי דרך חיים של ממש. ללמוד כיצד לרכב עשוי לפתוח שער לעולם תוכן עשיר ומגוון ולחוג חברתי עצום אשר ילווה את ילדכם למשך שארית חייו. באופן טבעי הדבר יתאים לילדים תזזיתיים בעלי משיכה לפעילות אקסטרים, לילדים בעלי משיכה לתחום הטכני ולילדים אתלטיים אשר חייבים לפרוק אנרגיה באופן יומיומי.

 

סקייטבורדים לכל גיל- אצלנו באתר Endlessroll

אם אתם מחפשים סקייטבורד לילדים לרכישה- לא צריך לחפש רחוק מדי- אתם כבר כאן! אצלנו באתר Endlessroll תוכלו למצוא קטלוג עשיר ומגוון של סקייטבורדים מכל הגדלים, הצבעים והסוגים. אנו מתחייבים למחירים הנמוכים וההוגנים ביותר בשוק כדי להנגיש את חווית הרכיבה לכל הגילאים, המגדרים והאוכלוסיות. רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם עם תשובות לכל השאלות. בואו נצא לדרך!